תיאטרון השעה הישראלי (ע.ר. 580276764)

נחלת יצחק 8 ת"א

טלפון: 03-6961170 שלוחה 1 | פקס: 03-6961377 | 03-6961013 מייל: teatron@bezeqint.net

מחלקת השיווק תשרי תרבות בע"מ

טלפון: 09-9540707 | פקס: 09-9540747 מייל: tishreytarbut@gmail.com





הצגות מנויים

להזמנת כרטיסים יש לפנות לאולם בו מתקיימת ההצגה.

שם הצגה תאריך יום שעה מיקום אולם
הדייג ודג הזהב 15/09/2019 ראשון 17:30 קריית-אתא
הדייג ודג הזהב 16/09/2019 שני 17:30 קריית-אתא
הדודה שלי מרחוב הנביאים 30/10/2019 רביעי 17:30 חבל-מודיעין
מסביב לעולם ב-80 יום 05/11/2019 שלישי 17:30 תיאטרון ירושלים
האסופית 06/11/2019 רביעי 17:30 זכרון-יעקב
מסביב לעולם ב-80 יום 06/11/2019 רביעי 17:30 שוהם
מסביב לעולם ב-80 יום 07/11/2019 חמישי 17:30 גבעת-שמואל
האחים רייט 07/11/2019 חמישי 17:30 דרום השרון
הדייג ודג הזהב 11/11/2019 שני 17:30 גזר
הקוסם מארץ עוץ 12/11/2019 שני 17:30 אורנית
מסביב לעולם ב-80 יום 12/11/2019 שני 17:30 יוקנעם
הדייג ודג הזהב 14/11/2019 חמישי 17:30 יואב
האחים רייט 14/11/2019 חמישי 17:30 מזכרת בתיה
הדולפין 14/11/2019 חמישי 17:30 תמר
הדודה שלי מרחוב הנביאים 18/12/2019 רביעי 117:30 חוף הכרמל
הקוסם מארץ עוץ 19/11/2019 שלישי 17:30 אור יהודה
מייד אין יזראל 20/11/2019 רביעי 17:30 נס-ציונה
הקוסם מארץ עוץ 26/11/2019 שלישי 17:00 חצור-הגלילית
הדודה שלי מרחוב הנביאים 03/12/2019 שלישי 17:30 גבעת-זאב
האחים רייט 09/12/2019 שני 17:30 יוקנעם
קזבלן 11/12/2019 רביעי 20:00 צפת
הדולפין 18/12/2019 רביעי 17:30 עמק-המעיינות
הקוסם מארץ עוץ 23/12/2019 שני 17:30 תיאטרון חיפה
הדייג ודג הזהב 24/12/2019 שלישי 17:30 עכו
מסביב לעולם ב-80 יום 25/12/2019 רביעי 17:30 כפר יונה
הקוסם מארץ עוץ 25/12/2019 רביעי 17:30 נשר
האחים רייט 26/12/2019 חמישי 18:00 גלבוע
הכוכבים של סבא 31/12/2019 שלישי 17:30 כפר סבא
מסביב לעולם ב-80 יום 01/01/2020 רביעי 17:30 עמק-המעיינות
האחים רייט 06/01/2020 שני 17:30 כרמיאל
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 08/01/2020 רביעי 17:30 שדות-הנגב
הדולפין 12/01/2020 ראשון 17:30 גדרה
הדודה שלי מרחוב הנביאים 14/01/2019 שלישי 17:00 חצור-הגלילית
הדולפים 14/01/2019 שלישי 17:30 מזכרת-בתיה
העולם על פי אלון 15/01/2020 רביעי 17:30 גני-תקווה
העולם על פי אלון 16/01/2020 חמישי 17:30 גני-תקווה
איתמר הילד העברי הראשון 19/01/2020 ראשון 17:30 מעלה-אדומים
הדולפין 21/01/2020 שלישי 17:30 הרצליה
הדייג ודג הזהב 21/01/2020 שלישי 17:30 עין-החורש
פצפונת ואנטון 21/01/2020 שלישי 17:30 מזכרת-בתיה
הדולפין 22/01/2020 רביעי 17:30 גבעת-שמואל
פצפונת ואנטון 22/01/2020 רביעי 17:30 תיאטרון ירושלים
הקוסם מארץ עוץ 22/01/2020 רביעי 17:30 ראשון-לציון
האסופית 22/01/2020 רביעי 17:30 מודיעין
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 22/01/2020 רביעי 17:30 גלבוע
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 27/01/2020 שני 17:30 נס-ציונה
הכוכבים של סבא 29/01/2020 רביעי 17:30 חבל-מודיעין
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 04/02/2020 שלישי 17:30 אשדוד
מסביב לעולם ב-80 יום 06/02/2020 חמישי 17:30 דרום-השרון
הדולפין 11/02/2020 שלישי 17:30 חבל-יבנה
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 11/02/2020 שלישי 17:30 כפר סבא
מסביב לעולם ב-80 יום 17/02/2020 שני 17:30 בת-ים
מסביב לעולם ב-80 יום 18/02/2020 שלישי 17:30 גליל-עליון
מסביב לעולם ב-80 יום 20/02/2020 חמישי 17:30 מעלה-אדומים
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 25/02/2020 שלישי 17:30 בית-שאן
האחים רייט 25/02/2020 שלישי 17:30 יוקנעם
קזבלן 25/02/2020 שלישי 17:00+20:30 גני-תקווה
הכוכבים של סבא 26/02/2020 רביעי 17:30 עין השופט
התשמע קולי 04/03/2020 רביעי 17:30 גני-תקווה
פצפונת ואנטון 04/03/2020 רביעי 17:30 שדות-הנגב
התשמע קולי 05/03/2020 חמישי 17:30 גני-תקווה
אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו 17/03/2020 שלישי 17:30 אשכול
הדולפין 17/03/2020 שלישי 17:30 אשדוד
הקוסם מארץ עוץ 17/03/2020 שלישי 17:30 קריית-גת
הכוכבים של סבא 18/03/2020 רביעי 17:30 אור יהודה
האסופית 23/03/2020 שני 17:30 בת-ים
מסביב לעולם ב-80 יום 23/03/2020 שני 17:30 ראשון-לציון
הדולפין 24/03/2020 שלישי 17:30 גדרות
מסביב לעולם ב-80 יום 25/03/2020 רביעי 17:30 זכרון-יעקב
הדולפין 25/03/2020 רביעי 17:30 רעננה
האסופית 30/03/2020 שני 17:30 הרצליה
הכוכבים של סבא 31/03/2020 שלישי 17:30 אלקנה
הדייג ודג הזהב 05/04/2020 ראשון 17:30 אבן יהודה
מכתבים לאחי 22/04/2020 רביעי 17:30 באר שבע
הקוסם מארץ עוץ 05/05/2020 שלישי 17:30 גדרות
האחים רייט 05/05/2020 שלישי 17:30 כפר סבא
קאי הילד מהארגז 06/05/2020 רביעי 17:30 באר שבע
מסביב לעולם ב-80 יום 13/05/2020 רביעי 17:30 רחובות
גברתי הרקדנית 17/05/2020 ראשון 17:00+19:00 פרדס-חנה
הדודה שלי מרחוב הנביאים 18/05/2020 שני 17:30 צפת
הדולפין 18/05/2020 שני 17:30 קריית-אתא
הדולפין 19/05/2019 שלישי 17:30 קריית-אתא
פצפונת ואנטון 21/05/2020 חמישי 17:30 נס-ציונה
הכוכבים של סבא 25/05/2020 שני 17:30 יוקנעם
הדולפין 03/06/2020 רביעי 17:30 אשקלון
הכוכבים של סבא 10/06/2020 רביעי 17:30 גלבוע
קזבלן 10/06/2020 רביעי 19:00 גלבוע
שיעור לחיים 11/06/2020 חמישי 17:30 באר שבע
קזבלן 20/06/2019 חמישי 21:00 עכו
הדולפין 23/06/2020 שלישי 17:30 באר שבע
הדודה שלי מרחוב הנביאים 25/08/2020 שלישי 17:30 אלקנה

הצגות נוספות